Na otpusnom pismu je pisalo samo da uzima d3 kapi i patronažna kada je dolazila u posjetu također nije spomenula da se uzima d3+k1 kapi. Ja sam tek nedavno pročitala da bi dojene bebe trebale uzimati i k1 vitamin. Da li je potrebno sada naknadno uvesti k1 vitamin ili je kasno i da li bi moglo biti nekih posljedica zbog neuzimanja? Hvala najljepša
Poštovana,
nije potrebno uvoditi naknadno sada K1 vitamin, jer ga sada ima zasigurno dosta. To se daje samo u prva 3 mjeseca preventivno da se dopuni količina K vitamina koja u toj dobi nije optimalna i prevenira eventualnu sklonost za krvarenja. Beba se, kako kažete, lijepo razvija i stoga znači da je sve u redu.
Najčitanije
LJETO U METROPOLI
AJMO, NAŠI
Spremne su za utakmicu! 20 najboljih navijačkih manikura naših čitateljica
MELODIJE JADRANA
Jelena Rozga u fantastičnom odijelu proslavila 30 godina karijere, izgleda besprijekorno
NAVIJAČKA GOZBA
Finger food bez paljenja pećnice: Ukusni zalogaji idealni za gledanje utakmice
Iz naše mreže