Pozdrav drage moje, ne znam s kime da popričam o ovome pa zato pišem ovdje. Naime podstanarka sam jer studiram u drugom gradu od mjesta svog stanovanja. Na račun gazdarici uplaćujem 750 kn + režije koje moram platiti,ona sad na ruke još traži 100 E svaki mjesec. Majka mi je dobila otkaz, ne može naći posao, živimo sa oko 2100 kn, točnije preživljavamo, jer znate i same kakvi su uvijeti danas u našoj državi. Aplicirala se zasigurno na 100 natječaja na svakom dobije odgovor da ju neće zaposliti zbog godina. Što da radim sa dotičnom gospođom? Dajem joj još tih 100 E?! Plačem već danima, strah me reći mami za ovu situaciju jer bi me natjerala da otkažem stan, a teško mi je putovati svaki dan na predavanja!
Najčitanije
AJMO, NAŠI
MELODIJE JADRANA
Jelena Rozga u fantastičnom odijelu proslavila 30 godina karijere, izgleda besprijekorno
NAVIJAČKA GOZBA
Finger food bez paljenja pećnice: Ukusni zalogaji idealni za gledanje utakmice
SAVJETI I TRIKOVI
Bakine tajne za bogat urod: Ove 4 stvari iz kuhinje garantiraju sočne i zdrave rajčice
Iz naše mreže