Trudnoća i majčinstvo
Trudnoća i majčinstvo
Pozdrav cure,,dolazi septembar i moj sin polazi u skolu,,a j...
20. kolovoza 2009.
Pozdrav cure,,dolazi septembar i moj sin polazi u skolu,,a ja se osjecam kao da cu puknuti ,nesto me pritiska kad pomislim na taj prvi dan skole,strah me je,zao mi je pitam se da li je spreman za obaveze koje ce poceti ,,i ako sam ga prpremila i naucio je pisati ,komunikativan je,,ja i dalje brinem nikad se nije odvajao od mene najduze dva -tri sata,da li ce se uklopiti?nisam ga imala kod koga ostavljati dok je bio manji,a posto sam nezaposlena nisam ga ni u vrtic vodila,,inace voli se igrati sa djecom,,da li je normalno da se osjecam ovako ,kako ste se vi osjecale,muz mi kaze da ce mi biti lakse poslije prvog dana skole..bojim se da li cu moci sve obaveze imam i bebu sedam mjeseci,zivimo sami ,
Najčitanije
ZA SVAKI ZNAK
NAKON 14 GODINA
Zdravko Čolić priredio spektakl pod otvorenim nebom u Slavonskom Brodu
SAVRŠEN TEN ZA LJETO
Želite brončani ten? Ovo su najbolji proizvodi za sunčanje i samotamnjenje
ZA SVAKI ZNAK
Tjedni horoskop od 22. do 28. lipnja: Blizanci mogu očekivati puno posla, djevice trebaju štedjeti
Iz naše mreže