Iako se čini da je društveni život metropole utihnuo uslijed pandemije, organizirati koncert u skladu s postojećim epidemiološkim mjerama ipak je moguće. Zagreb se zaželio glazbe i vesele atmosfere, a želju će ispuniti uvijek dobro raspoložena i publici draga Danijela Martinović.
Simpatična Splićanka, nakon dvije godine, koliko je prošlo od njezinog velikog koncerta u Lisinskom, ove srijede, 15. prosinca, nastupit će u klubu Mint, u sklopu adventskih dana, gdje će publika, osim u Danijelinom nastupu, moći uživati i u vrhunskom gastronomskom doživljaju. Ljubav između Danijele i zagrebačke publike traje već tri desetljeća, jer dobar provod s Danijelom uvijek je zagarantiran.
Mint, trenutno najpopularniji klub u Zagrebu, za koji se traži ulaznica više, svake srijede tijekom prosinca u sklopu adventskih dana zagrebačkoj publici priređuje posebne večeri uz nastupe najpoznatijih izvođača. Karte za Danijelin nastup mogu se nabaviti putem sustava Entrio.
Tražite idealno osvježenje za vruće dane? Recepti za domaći ledeni čaj
Ovaj živopisni cvijet s Madagaskara odlično podnosi vrućine, ali krije jednu opasnu tajnu