VRIJEME JE ZA RUKOMET

Europsko rukometno prvenstvo: Tko su najzgodniji hrvatski rukometaši?

Vrijeme je za navijanje jer Hrvatska rukometna reprezentacija nastupa na Euru koji se od 10. do 28. siječnja igra u Njemačkoj. Sve utakmice Eura možeš pratiti na RTL televiziji i platformi Voyo

Domagoj Duvnjak

Duvnjak, po mišljenju mnogih jedan od najboljih rukometaša svih vremena, ove godine predvodi našu reprezentaciju na prvenstvu u Njemačkoj. Ovaj reprezentativac rodom iz Đakova talent za rukomet pokazao je još kao dječak pa je sa samo 14 godina počeo igrati za kadetsku reprezentaciju. Kao kadet osvojio je naslov europskog prvaka u Estoniji, a osim toga, bio je proglašen i igračem prvenstva. Godinu dana nakon toga već je bio u juniorskoj i seniorskoj reprezentaciji. Iz Đakova prelazi u Zagreb, a prvo seniorsko natjecanje imao je 2007. na Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj. Svoju prvu medalju osvojio je godinu dana kasnije na prvenstvu u Norveškoj, a drugu na prvenstvu u Hrvatskoj.
Duvnjak će, naravno, i ovog puta imati podršku svojih najvjernijih navijača – supruge Luciju koja je inače njegova srednjoškolska ljubav te svojih sinova, 3-mjesečnog Jure i dvogodišnjeg Šime.