Savjeti stručnjaka
Savjeti stručnjaka
Napokon imam mlijeka. Kako izbaciti AD i uspostaviti samo dojenje?
4. ožujka 2020.
U zadnjih mjesec dana je počeo vući i izvukao bradavice, mlijeka sad ima, kad stisnem bradavice malo prsne, ali ne znam koliko. Htjela bih postepeno prijeći samo na dojenje. Da li je po vašem mišljenu to moguće i kojim tempom izbaciti AD?
Ako beba ne plače poslije podoja, jel' to znači da nije gladna? Jer sad ga dojim prvo, onda dam flašicu 120/150 ml, ali ne znam je li to previše? Beba je rođena sa 4060 g, otpuštena s 4000 kg, a trenutno ima oko 8000 g.
Poštovana,
ne znam je li baš moguće skroz vratiti dojenje, no pokušajte većim dijelom. Probajte preskočiti prvo jedan obrok adaptiranog mlijeka, a ako dijete zaista neutješno plače, onda naravno dodajte AD mlijeko natrag. Bitno je da ipak većim dijelom dojite.
Najčitanije
NAŠI FAVORITI
SOČNE I OSVJEŽAVAJUĆE
Sezona je višanja: Zdrave su i ukusne, evo kako ih sve možete iskoristiti
VRIJEME JE ZA SHOPPING
Počelo je ljetno sniženje u H&M-u: Izdvojili smo top komade do 15 eura
NAJSLAĐI NAVIJAČI
Njuše pobjedu: Ljubimci naših čitateljica jedva čekaju utakmicu Panama - Hrvatska
Iz naše mreže