Savjeti stručnjaka
Savjeti stručnjaka
Beba je na adaptiranu mlijeku, dobiva na težini, no smatram da joj je stolica "čudnog" mirisa
21. studenoga 2016.
Prema preporuci gastroenterologa i stručnjaka za poteškoće s hranjenjem, radi odbijanja hrane nakon podrigavanja prešli smo na Nan AR. Curica sad jede normalno, ne odbija hranu i za sad napreduje na težini, međutim, stolica je postala jako tamno zelena intenzivnog mirisa. Je li to normalno s obzirom na to da ovo mlijeko sadrži nešto više željeza ili je pametnije preći na drugu formulu, antirefluksnu? Unaprijed zahvaljujem.
Poštovana,
boja stolica ovisi o mlijeku i ne treba Vas zabrinjavati. Osobno ne bih mijenjala ništa ako dijete dobro jede,normalno napreduje i nema refluksnih simptoma.
Najčitanije
NAJSLAĐI NAVIJAČI
SPEKTAKL ZA POČETAK LJETA
Diamond Club otvorio ljetnu sezonu spektakularnim nastupom Bijelog dugmeta
SPOJ ROMANTIKE I STAVA
Dama iz Zagreba u odvažnoj kombinaciji: Svi su primijetili njezine cipele
SKINCARE I MAKE-UP
KIKO MILANO Love Fusion: Novi puder u koji ćete se zaljubiti na prvi pogled
Iz naše mreže